Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomat) już od 200,00 zł.
Buty robocze dla kobiet

 

W wielu zawodach buty robocze dla kobiet są niezbędne do bezpiecznej pracy. Mimo że zazwyczaj panie rzadziej są narażone na czynniki mechaniczne, to odpowiednie obuwie sprawdza się również w kontakcie ze szkodliwymi czynnikami biologicznymi i chemicznymi. Jakie buty robocze damskie wybrać? W jakich zawodach są wymagane? Z czego wykonane jest specjalistyczne obuwie? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej i poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

czytaj całość »
Buty robocze dla kierowców

 

 

 

 

 

 

Praca kierowcy wymaga zachowania refleksu i stanowczości nawet w najtrudniejszych warunkach i w trakcie wielogodzinnej podróży. W celu zachowania maksymalnego bezpieczeństwa zaleca się wyposażenie w rekomendowane artykuły ochronne, która pozytywnie wpływają na zdolności kierowcy. Z pewnością do najważniejszych należą buty robocze dla kierowców, które pozwalają wygodniej prowadzić pojazd, a co za tym idzie - także bezpieczniej. Czym powinno się charakteryzować tego typu obuwie i jak je wybrać?

czytaj całość »
Buty zimowe dla wędkarzy

 

 

 

Jeżeli w wędkę i przybory wędkarskie już się wyposażyliśmy, to czeka nas prawdopodobnie jeszcze jeden, podobnie ważny zakup. Buty wędkarskie, bo o nich mowa, wpływają na komfort pobytu nad wodą, ale niejednokrotnie przekładają się także na efektywność łowów. To od nich zależy, ile czasu będziemy w stanie wytrzymać i w jakim środowisku będzie można się odnaleźć. Szczególnie ważne jest, aby wybrać buty zimowe wędkarskie z odpowiednim ociepleniem i zabezpieczeniami. W tym artykule przybliżamy najważniejsze aspekty związane z tym wyborem. Sprawdź i wybierz wygodne buty wędkarskie na zimę!

 

czytaj całość »
Buty robocze dla mechanika


Buty robocze dla mechaników to przede wszystkim specjalna ochrona stóp przed urazami mechanicznymi, które nabyć w warsztacie nie trudno. Wszystkie wykonywane prace wiążą się z ryzykiem mniejszej lub większej kontuzji. Drobny błąd, np. upadek na stopy ciężkiego przedmiotu, może zakończyć się perspektywą wielomiesięcznego chodzenia w gipsie lub gorzej. Właśnie dlatego dzisiaj przyglądamy się, jakie buty robocze, ochronne, rekomendowane są dla mechaników!


czytaj całość »
Obuwie robocze na zimę - najlepsze modele butów roboczych na sezon zimowy

 

Szukasz rekomendowanego obuwia roboczego na sezon zimowy? Wybór ten może być znacznie prostszy, jeśli pozna się najważniejsze parametry takiego obuwia. Niektóre rodzaje mogą być wykorzystywane w specjalistycznych zawodach, wymagających zgodności z odpowiednimi normami, inne śmiało można zakładać i do pracy i na co dzień. Zobacz poniżej, jakie propozycje zebraliśmy!

 

czytaj całość »
Producenci
Promocje
Niebieskie śniegowce dziecięce SNOW LAKE
Niebieskie śniegowce dziecięce SNOW LAKE
115,00 zł 102,00 zł
szt.
Granatowe śniegowce dziecięce SNOW LAKE
Granatowe śniegowce dziecięce SNOW LAKE
115,00 zł 102,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl