Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomat) już od 100,00 zł.
Buty robocze dla elektryka

Dzisiejszym tematem tego blogu będzie jakie obuwie robocze jest najodpowiedniejszym dla elektryków w celu zachowania bezpieczeństwa w pracy. Jako, że każdy zawód cechuje się własnymi prawami i wymaganiami, pracodawcy, a w szczególności ich pracownicy, są zobowiązani spełniać wymogi bezpieczeństwa pracy. Jednym z takich wymogów jest noszenie właściwego obuwia dla elektryków.

czytaj całość »
Klapki dla dzieci na basen. Proponujemy

Stopy są istotną częścią naszego ciała. Ma to szczególne znaczenie w przypadku młodego organizmu, który, stawiając pierwsze kroki w niewygodnym obuwiu, naraża swoją przyszłą sylwetkę. Niewygodne obuwie może być skutkiem problemów z kręgosłupem. Zadanie rodzica staje się ogromnym wyzwaniem, ponieważ nie wiadomo kogo słuchać. Najczęściej słuchamy rad dziadków, którzy zawsze służą ogromem wiedzy i doświadczeniem. Wielu ludzi twierdzi, iż to właśnie dziadkowie mogą być najlepszym źródłem informacji w wychowywaniu dzieci. Jednakże, ze względu na zmiany w społeczeństwie oraz znacznej zmianie w standardach życia polskich rodzin, złote porady dziadków nie koniecznie mogą być trafne przy pozwoleniu na "ganianie dziecka na boso" czy tez zakładania obuwia ze starszego rodzeństwa młodszemu. Otóż właśnie! Czy wiedzieliście, że dzieci nie powinny nosić butów po starszym rodzeństwie? A to dlatego, że każdy człowiek jest inny i chodzi inaczej. But dopasowuje się do stopy i się zniekształca. Gdy dziecko chodzi w butach po innym dziecku na jego stopy ma wpływ ukształtowanie całego obuwia. Podając młodszemu dziecku obuwie ze starszego rodzeństwa narażamy nasze młodsze dziecko na nieprawidłowy rozwój stóp, a czasami nawet całej postawy! Pamiętajcie, oszczędzanie na obuwiu dla dzieci może mieć negatywne skutki zdrowotne dla naszych pociech! Dlatego tez, zalecamy Wam poświęcić kilka minut na przeczytanie tego artykułu, który nakieruje Was na najistotniejsze aspekty przy wyborze dziecięcych klapek na basen.

czytaj całość »
Buty robocze dekarskie

Zawód dekarza jest dość wymagający. Z reguły, dekarz ma zadania podzielone ze względu na porę roku, co dyktuje tymże fachowcom wymagania. Podczas letnich pór roku, dekarz pracuje głównie na zewnątrz budynków, na powierzchni dachów. Zimą dekarze zajmują się pracą w warsztacie przygotowując elementy pokryć dachowych. W obu przypadkach osoba wykonująca ten zawód narażona jest na różne działanie szkodliwych czynników. Największym zagrożeniem w pracy dekarza jest praca na zewnątrz na wysokościach, co, według zasad BHP, wymaga od tych profesjonalistów stosowania odpowiedniej odzieży ochronnej, w tym również butów ochronnych. 

 

czytaj całość »
Buty robocze – top 5 najważniejszych cech dobrego obuwia roboczego.

Wielu z Was zapewne nie ma czasu, aby zapytać się o poradę specjalistyczną sprzedawcy bądź też zapoznać się ze specyfikacją danego obuwia, szukając odpowiednich butów do pracy. I w tym miejscu popełniamy największy błąd! Otóż stopy są podstawą dla naszego ciała. Ciekawostką jest, że ludzka stopa składa się z 26 kości połączonych 33 stawami oraz licznymi mięśniami I wiązadłami. Dzięki tej strukturze, nasze stopy są w stanie nie tylko stać, ale również wykonywać złożone ruchy. Warte uwagi jest to, że nasze stopy są ruchomą konstrukcją, która utrzymuje nasze ciało w równowadze i amortyzuje wszelkie wstrząsy. Otóż, to właśnie buty przyczyniają się do wielu problemów ze stopami. Ze względu na powagę tego tematu, ten artykuł przedstawi 5 najistotniejszych aspektów, które należy wziąć pod uwagę, kupując specjalistyczne obuwie do pracy.

czytaj całość »
Wygodne chodaki damskie

Wybranie wygodnego obuwia w połączeniu z dobraniem go do właściwej okazji, stanowi wyzwanie dla niejednej kobiety. “Dlaczego jest to takie trudne?” - Wielu mężczyzn może zadawać sobie takie pytanie… Otóż, dla kobiet ma to dużo większe znaczenie niż dla mężczyzn. Nie każdy rodzaj obuwia będzie pasował do każdej okazji. W przypadku mężczyzn wybór jest bardziej uproszczony. Do garnituru, czarne pantofle to idealny i praktycznie jedyny wybór w większości przypadków. Jednakże, ze względu na nowe trendy mody i wzorzyste garnitury, wybór czarnych pantofli niekoniecznie będzie najlepszym. W przypadku kobiet jest dużo trudniej. Już od zarania dziejów było oczywiste, iż kobieta nie może pojawić się kilkukrotnie w jednej kreacji. Oczywiście, w związku z tym obuwie również należy zmienić. Dlaczego? Czy glany będą pasowały do klasycznej czerwonej sukienki wieczorowej? To zależy od okazji, ale w większości przypadków odpowiedź będzie brzmiała: “nie”. Dlaczego? Wszystko zależne jest od okoliczności i tak zwanego “dress code”. Dlatego też, dobór obuwia do stroju kobiety wymaga dokładnej uwagi i bacznego oka w kierunku detali.  

czytaj całość »
Producenci
Promocje
Wodery wędkarskie z szelkami Waders Grand Chest
Wodery wędkarskie z szelkami Waders Grand Chest
184,50 zł 168,00 zł
szt.
Trzewiki trekingowe DEFENDER
Trzewiki trekingowe DEFENDER
540,00 zł 499,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl